Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Katechetické pedagogické centrum - Rodinám

Rodinám

Milí rodiče, na této stránce nabízíme vám a vaším dětem  programy pro společné prožívání víry .

Programy najdete v jednotlivých záložkách na liště. 

Online bezpečí - co dělat pro bezpečí dětí v online prostoru.

Misijní putování k Panně Marii -  Misijní putování je program pro skutečné i duchovní putování s misijním přesahem, které je možné uskutečnit v každém věku, individuálně nebo v rodinném, farním či jiném společenství. Lze ho využít jako zábavný misijní program pro děti během prázdnin nebo jako přípravu před Misijní nedělí, případně jako zdroj inspirace pro rozjímání v širších souvislostech a spojit s modlitební i finanční podporou aktuálních misijních projektů.

Víra v rodině  Nápady pro rodinu, jak prožívat liturgický rok . Tento web vznikl jako nástroj pro sdílení různých nápadů, materiálů a odkazů, jak nejlépe dětem zprostředkovat naši víru v Boha.

Laudato si -Tobě buď chvála. Nabízíme vám materiál, který vychází z druhé encykliky papeže Františka Laudato si, která má podtitul „O péči o společný domov“. Klíčovým tématem encykliky je otázka: „Jaký svět chceme zanechat těm, kteří přijdou po nás, dětem, které právě vyrůstají?“ Vybrali jsme pro vás některé úryvky z této encykliky a k nim aktivity a otázky, které vás mohou vést k zamyšlení se nad těmito tématy. Můžete si z nich vybrat ty, které vám budou nejvíce vyhovovat a prožít si je se svou rodinou. 

Bůh nás má rád, autor P. Jiří Kaňa. Katecheze  pro předškolní děti.

Novena ke sv. Josefovi , autor P. Josef Prokeš


"Křest malého dítěte". Průvodce katolickým obřadem křtu dětí. P. Petr Soukal. Více ZDE


bezpečný internet