Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Centrum pro rodinu - Velké tajemství

Velké tajemství

Kurz MALÁ CESTA MANŽELŮ

Srdečně vás zveme k setkáním nad tématy jak milovat v manželství stejným způsobem, jako nás učí milovat Kristus. Objevujme společně pramen lásky každého manželství, který je mnohdy umlčen a nevyjádřen. Hledejme lásku, která obnovuje a povznáší lidskou skutečnost. 

Rádi bychom vám nabídli cestu, kde se naučíte žasnout nad darem svátosti manželství, a otevře se vám pohled na svátostné manželství jako na velký dar nejen pro vás samotné, ale i pro děti, širší rodinu, církev...

“Velké tajemství”, které manželé obdrželi při uzavření svátostného manželství, často zůstává skryté. Otevře se vám cesta, jak je odkrývat a objevovat každý den.

Malá cesta křesťanských manželů se inspiruje svatou Terezií z Lisieux, způsobem, jakým ona prožívala svou lásku k Ježíši.

Podrobnosti o obsahu Malé cesty křesťanských manželů se dozvíte zde:
https://rodina.kbs.sk/sekcia/iniciativy/pastoracne-prirucky/mala-cesta-krestanskych-manzelov

Nabízíme setkání nad tématy 1x za měsíc, vždy v neděli odpoledne od 14:30 do 18:00 hod. na faře Římskokatolické farnosti ve Vysokém Mýtě.

Témata se budou postupně rozvíjet a vzájemně doplňovat, pokud se ale stane, že na některé nebudete moci přijet, dostanete materiál, který vás setkáním provede.

Termíny:
- rok 2023: 22.10., 12.11., 3.12.
- rok 2024: 14.1., 11.2., 3.3., 21.4., 19.5., 9.6.

Zájemce prosíme, aby se přihlásili do 8. 10. 2023 a dali vědět, zda jste v situaci, kdy potřebujete zajistit hlídání dětíblazkova [at] bihk.cz (blazkova[at]bihk[dot]cz), tel.: 603 458 843.

P. Stanislav Tomšíček
manželé Táňa a Libor Blažkovi