Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Diecézní centrum pro mládež - Celostátní setkání animátorů 2024

Celostátní setkání animátorů 2024

Setkání je pro všechny mladé lidi, kteří jsou aktivní ve farnostech nebo společenstvích, a pro ty kteří by se v nich chtěli aktivně zapojit. Také je určeno všem účastníkům a absolventům animátorských kurzů, kteří se touží více vzdělávat a rozvíjet ve službě.

Kdy? 12. - 17. 8. 2024

Kde? Kroměříž

Více informací naleznete na oficiálním webu setkání: csa.aksm.cz.

Odkaz na facebookovou událost naleznete zde

Přihlašování

Na setkání se mohou přihlásit mladí lidé starší 16 let, kteří aktivně působí ve své diecézi nebo farnosti. Účastník, který nesplňuje věkový limit se může přihlásit pouze po dohodě se svým (A)DCM. Jednotlivé přihlášky bude schvalovat a potvrzovat příslušné (A)DCM. Mladší 18 let musí mít kartu mladších, dokument vyplněný zákonným zástupcem, spolu s účastníkem starším 18 let, který za nezletilého převezme odpovědnost. 

Přihlášku na setkání naleznete na: prihlaska.cirkev.cz

Cena
2900,-    přihlášení do  31. 5. 2024
3400,-    přihlášení do  30. 6. 2024
4400,-    přihlášení do  31. 7. 2024
V ceně nejsou zahrnuty diecézní příspěvky, výsledná nižší cena přijde až po schválení DCM. Biskup Jan příspívá mladým z královéhradecké diecéze částkou 1000 Kč. 

Realizace projektu byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

V případě nutnosti zrušit svoji účast se obraťte na mail: info [at] aksm.cz (info[at]aksm[dot]cz). Při odhlášení do konce června nebude účtován storno poplatek, během července činí storno poplatek 500 Kč, v srpnu je 100 % zaplacené částky. Storno v případě nečekaných komplikací vyřešíme individuálně.

(upraveno z csa.aksm.cz)

Plakát Celostátní setkání animátorů Kroměříž

Celostátní setkání animátorů se uskuteční v termínu 12. - 17. 8. 2024Kroměříži. Více informací naleznete webu setkání zde